Skupieni na sukcesie

Niezależnie od tego, jak skomplikowany jest Twój projekt, jesteśmy gotowi zaproponować rozwiązania techniczne i logistyczne, które pomogą Ci wypełnić Twoje założenia.

Mrs. Silvia Piazzalunga

Fineline Italy, Co-CEO

Poproś o wycenę

Inżynieria

Nasz zespół inżynierów wspiera ekspertów na etapie projektowania dla produkcji (DFM) poprzez:

  • weryfikację wszystkich parametrów produkcyjnych w systemie DFM;
  • stworzenie listy połączeń;
  • kontrolę wszystkich warstw (wewnętrznych, sitodruk, lutowanie, nawiercanie otworów i procesy dodatkowe);
  • przygotowanie dokumentacji produkcyjnej.

Nasi inżynierowie chętnie odpowiadają również na jakiekolwiek pytania klientów i producentów – są elementem łączącym wszystkie strony zaangażowane w proces i zatwierdzają decyzje dotyczące produkcji.

Aby zapewnić zgodność projektów z wytycznymi klientów, korzystamy z oprogramowania CAD. Pozwala nam to zagwarantować:

  • projektowanie panelizacji;
  • kontrolę obliczeń dotyczących impedancji;
  • porady w zakresie różnych rodzajów wykończenia;
  • porady dotyczące wyboru optymalnych laminatów i surowców;
  • projektowanie stosów.
Engineering
Customer Support And Success

Wsparcie klientów i ich celów

Rozwijamy się dzięki długoletnim relacjom biznesowym oraz dzięki zaangażowaniu w cele naszych klientów. Najlepszym świadectwem jakości naszych produktów i usług jest to, że z setkami klientów współpracujemy już od ponad 10 lat.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a nasze kontakty z nimi staramy się prowadzić w ich ojczystym języku lub takim, który preferują. Do każdego pliku produkcyjnego otrzymanego od klienta dołączamy wykaz konkretnych wskazówek – dzięki temu gwarantujemy, że cały proces będzie przebiegał zgodnie z określonymi wcześniej kryteriami i specyfikacją. Klientom oferujemy optymalne rozwiązania i produkty pochodzące od zaufanych producentów – bierzemy pod uwagę technologię, ilość, koszt i warunki dostawy.

quote leftObrazem wieloletniej, owocnej współpracy firm Asteelflash i Fineline jest gotowość przystosowania się do nowych wyzwań i odpowiednie doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowymi transakcjamiquote right

Profesjonalna logistyka – dostawy na czas

Zlecenia logistyczne realizujemy udostępniając klientom całą gamę opcji dostawy, w tym FCA, FOB, CIF i DDA/DDP. Nasi specjaliści ds. logistyki gwarantują terminowe dostarczanie towarów na miejsce przeznaczenia. Dzięki temu, że posiadamy magazyny zarówno na Dalekim Wschodzie, jak i w Europie, dostarczamy płytki lokalnie, do lokalizacji wskazanych przez klientów. W naszej ofercie znajdują się również usługi przechowywania oraz usługi dotyczące zaopatrzenia: dostawa na żądanie i zapasy konsygnacyjne.

Expert Logistics
Added value services

Usługi o wartości dodanej

Współpracując z firmą Fineline otrzymujesz wsparcie całej zorganizowanej grupy podmiotów i uzyskujesz pomoc na wszystkich etapach produkcji płytek obwodów drukowanych (PCB). Możesz również możesz korzystać z usług o wartości dodanej, takich jak usługi związane z projektowaniem PCB oraz ich testowaniem w laboratorium. Oferujemy w pełni profesjonalny pakiet, obejmujący cały proces produkcji.

Usługi o wartości dodanej