Aktualności

INFORMACJE O FIRMIE

25 Luty, 2017

Fuzja firm Fineline Global UK i Exception VAR – utworzenie firmy Fineline VAR Ltd.

Fuzja firm Fineline Global UK i Exception VAR – utworzenie firmy Fineline VAR Ltd.

Po przejęciu Exeline VAR przez Fineline Global we wrześniu 2016 r., firma rozpoczęła łączenie ich dwóch brytyjskich oddziałów, które będą teraz działać pod nazwą Fineline VAR Ltd.

Fineline Global to szanowana marka w całej Europie, Izraelu, Stanach Zjednoczonych i Chinach, posiadająca uznaną renomę jako dostawca usług opartych na PCB. W swojej działalności Fineline VAR w Wielkiej Brytanii będzie kontynuowała etykę Fineline Global. Okazało się, że jest to jeden z kluczowych czynników zapewniających firmie Fineline wzrost z roku na rok na rynku globalnym.

“"Po przejęciu przez Fineline 16 września, mamy teraz silniejszą pozycję do prowadenia naszego biznesu. Kultura Fineline oferująca wartość dodaną i usługi ma ogromne znaczenie, a my zapewnimy jej dostarczenie naszym klientom."Clive Wall (dyrektor zarządzający, Fineline VAR Ltd)"

Odwiedź Fineline VAR Ltd w Southern Manufacturing, Farnborough UK, 21-23 marzec 2018. Stoisko J14.

O firmie Fineline VAR Ltd

Fineline VAR Ltd to jeden z wiodących brytyjskich dostawców rozwiązań obwodów drukowanych, oferujący pełen zakres płytek PCB od prototypowania do produkcji seryjnej. Ponadto Fineline VAR Ltd oferuje usługi projektowania PCB.